درباره ایکالاتو


فروشگاه اینترنتی ایکالاتو با هدف فروش اینترنتی کالا با بهترین قیمت و کیفیت و همچنین در نظر گرفتن اصالت کالا در تابستان سال 1400 آغاز به فعالیت نموده است.

در این راستا اولین هدف ایکالاتو، جلب رضایت و اعتماد شما کاربر گرامی است.

هم اکنون سایت اینترنتی ایکالاتو به صورت تخصصی در حوزه فروش تلفن همراه،تبلت،لپ تاپ و دستگاه های دیجیتال مشغول به فعالیت می باشد و در این زمینه با هدف معرفی ،نقد و بررسی و فروش این محصولات با نازلترین قیمت اقدام کرده است.

شما کاربر عزیز می توانید در بخش های مختلف فروشگاه اینترنتی ایکالاتو با محصولات مختلف از تمامی برندهای روزدنیا آشنا شده و با مطالعه و مقایسه ویژگی های مختلف آنها، بهترین انتخاب را با نازلترین قیمت داشته باشید. 

در فروشگاه اینترنتی ایکالاتو تمامی برندها همانند آیفون،سامسونگ ،شیاِئومی،هوآوی ،نوکیا،موتورولا،ال جی ،آنر،لنووو.... معرفی شده است و هدف ایکالاتو همواره تامین کالای مورد نظر شما کاربر گرامی با بهترین قیمت و حفظ اصالت و کیفیت و ارسال آن به هر نقطه ای از ایران می باشد. 

ایکالاتو با پشتوانه اعتماد کاربران خود در جهت سهولت خرید اینترنتی گام برداشته و تمامی کالاهای موجود در سایت اینترنتی ایکالاتو با اصالت و مجوز رسمی از نهادهای مربوطه است.