شیوه های ارسال

انواع شیوه ارسال سفارش توسط ایکالاتو

در حال حاضر به سه طریق ارسال کلا برای شما کاربر محترم در فروشگاه ایکالاتو فراهم می باشد.

شیوه ارسال سریع که فقط مختص مناطق 22 گانه در شهر تهران می باشد:

در صورتی که سفارش شما قبل از ساعت 10 صبح تکمیل شده باشد از ساعت 15 الی 19 بعد از ظهرهمان روز تحویل داده خواهد شد.

در صورتی که سفارش شما قبل از ساعت 15 بعد از ظهر تکمیل شده باشد از ساعت 17 الی 21 همان روز تحویل داده خواهد شد.

چنانچه سفارش خودرا بعد از ساعات ذکر شده تکمیل نمایید ،کالای شما روز کاری بعد ارسال و تحویل داده خواهد شد.

روزهای پنجشنبه فقط شیفت ارسال صبح قابل انجام خواهد بود. لازم به ذکر است شیوه ارسال سریع فقط در مناطق 22 گانه تهران و در روزهای کاری قابل انجام خواهد بود.

در صورتی که تحویل گیرنده در محل حضور نداشته باشد و یا کارت شناسایی معتبر ارائه نشود ،نماینده ارسال موظف یه بازگشت کالا بوده و با هماهنگی ودریافت هزینه ارسال مجدد امکان ارسال وجود خواهد داشت.

شیوه ارسال با پست:

در صورتی که شما در شهرهای دیگر غیر از تهران و مناطق 22 گانه باشید میتوانید شیوه ارسال با پست را انتخاب نمایید و کالای شما بعد از تکمیل سفارش تحویل پست شده و زمان بندی تحویل کالا به عهده اداره پست،

 و نسبت به شهر مقصد متغیر می‌باشد.

توجه داشته باشید که به دلیل محدودیت سقف بیمه توسط اداره پست، فقط مرسولات با ارزش پایین تر از 20 میلیون تومان از طریق پست قابل ارسال میباشند.

شیوه ارسال با تیپاکس:

روز های شنبه تا چهارشنبه سفارشاتی که تا قبل از ساعت 12:00 ثبت شده در همان روز تحویل تیپاکس شده و سفارشات ثبت شده بعد از این ساعت در روز کاری بعد تحویل تیپاکس خواهد شد.

روز های پنجشنبه سفارشات ثبت شده تا قبل از ساعت 10:00 در همان روز به تیپاکس تحویل داده خواهد شد.

هزینه ارسال از طریق تیپاکس به صورت پس کرایه و به عهده خریدار بوده و نرخ آن بر اساس تعرفه های شرکت تیپاکس محاسبه می‌گردد.

 توجه کنید ارسال تیپاکس به شهرهای کیش، قشم، عسلوله، چابهار و تایباد امکان پذیر نمی‌باشد. لطفا قبل از انتخاب گزینه ارسال با تیپاکس با توجه به شهر مقصد خود، محدودیت های تیپاکس را بررسی نمایید. 

لازم به ذکر است مشتریانی که شیوه ارسال با پست و تیپاکس را انتخاب مینمایند زمان تحویل کالا به ایشان، به اداره توزیع کننده کالا پست و تیپاکس بستگی دارد. لذا زمان دقیق تحویل سفارش برای این عزیزان از طرف ایکالاتو وجود ندارد.

توجه: در روزهای نزدیک به سال نو و تعطیلی های رسمی به علت ازدحام در شبکه توزیع پست و تیپاکس ،زمان بندی توزیع از طرف ادارات مذکور با روزهای معمول متفاوت بوده و احتمال تاخیر در تحویل مرسوله از طرف اداره پست و تیپاکس وجود دارد.

 

نکات قابل توجه در تحویل:

- در هنگام تحویل کالا از نماینده ارسال،حتما در حضور ایشان جعبه را باز کنید و پس از کنترل مدل و تعداد اقلام سفارش با فاکتور، رسید تحویل را امضا نمایید.در صورت هرگونه اعتراض فقط در حضور نماینده ارسال مراتب قابل پیگیری خواهد بود و پس از تحویل و دریافت رسید ،مسئولیت به عهده مشتری گرامی خواهد بود.

بدیهی است هرگونه آسیب دیدگی تنها تا 24 ساعت و فقط با داشتن صورتجلسه از نماینده حمل و نقل پذیرفته و توسط ایکلاتو قابل پیگیری خواهد بود.

- در زمان تحویل ارائه کارت شناسایی معتبر الزامی می باشد، کارت شناسایی باید متعلق به شخص خریدار و یا شخص تحویل گیرنده معرفی شده از سمت خریدار باشد.